Blog > Komentarze do wpisu
Zbieramy 1%

Program Warszawa Różnolita, a także sam konkurs Ten Inny, zostały zrealizowane przez trzy współpracujące ze sobą organizacje: Stowarzyszenie Młodych Dziennikarzy "Polis", Fundację Wychowawców i Młodzieży "Prom" oraz grupę Wirydarz. W tym roku planujemy kolejne wspólne programy na rzecz różnorodności, w tym projekty dziennikarskie!

Jeśli masz ochotę wesprzeć nasze starania o to, abyśmy wszyscy dostrzegali różnorodność i patrzyli na nią jako na bogactwo, prosimy, przeznacz 1% swojego podatku na realizację naszych projektów.

W czym konkretnie pomoże nam Twój 1%?
Dzięki okazanemu nam wsparciu, będziemy mogli kontynuować i rozszerzać naszą działalność edukacyjną, organizując zajęcia i spotkania takie jak:
- Żywa Biblioteka, gdzie każdy może spotkać się z Tymi Innymi w ostatni poniedziałek miesiąca o 16 w warszawskiej kawiarni Kafka (Oboźna 3),
- warsztaty dziennikarskie dla młodych, kształcące przyszłych dziennikarzy wrażliwych na świat i jego problemy, i rozsądnie, odpowiedzialnie o nich piszących.
Takie zajęcia i spotkania służą lepszemu zrozumieniu i współpracy między ludźmi.

Jak przekazać wpłatę 1% na nasz program Blisko Innych?
W tym roku jest to dużo prostsze. Wystarczy, wypełniając formularz PIT, w rubryce "Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)" (rubryka O w PIT 28, P w PIT 36, O w PIT 36L, I w PIT 37 i H w PIT 38) wpisać:
- nazwę: Fundacja Wychowawców i Młodzieży "Prom" i numer KRS (numer wpisu Fundacji do Krajowego Rejestru Sądowego)  KRS 0000105207
- wysokość wpłaty stanowiącej równowartość 1% podatku należnego za rok 2007.

Środki na nasze konto zostaną przelane w Twoim imieniu przez Urząd Skarbowy.

Serdecznie dziękujemy i zapraszamy na naszą stronę internetową: bliskoinnych.free.ngo.pl!

piątek, 29 lutego 2008, ten_inny_konkurs

Polecane wpisy

Komentarze
2013/03/30 11:14:39
Ja również chciałbym przekazać swój jeden procent ale nadal czekam na aktualne druki pit. Podobno wprowadzono w tym roku jakieś zmiany i nie chcę dwa razy robić tej samej roboty tym bardziej że wypełnianie formularzy nie należy do najprzyjemniejszych zajęć :)