wtorek, 29 maja 2007
Wiadomości konkursowe
Edycja majowa zamknięta!
Wiadomości konkursowe
Wyjątkowo zamieszczamy tu w 'Wiadomościach' tekst nadesłany na konkurs, prosząc Was, czytelnicy, o nadsyłanie komentarzy: * Czy Waszym zdaniem może on startować w konkurskie TEN INNY? Dlaczego myślicie, że TAK, albo - że jednak NIE? * Możecie po prostu napisać list do Szarlotki, podzielić sie z nią i z nami Waszą reakcją na to, co ona opisuje, a także na jej wnioski.

00:17, ten_inny_konkurs
Link Komentarze (2) »
poniedziałek, 28 maja 2007
Cykl zdjęć: Parada Równości

 

Autorka: morgiana

14:13, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
sobota, 26 maja 2007
Tekst 18: W innym świecie
Byłem gdzieś. W moją pierwszą poważną podróż zagraniczną udałem się do, tytułowanej ostatnimi laty stolicą Europy, Brukseli. Jako że była to zorganizowana wycieczka mieliśmy ściśle zaplanowany czas, które wypełniały spotkania, wizyty oraz zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Szczęśliwie podróż autokarem trwała krócej niż założono w planie, co dało nam dodatkowe dwie godziny do wykorzystania we własnym zakresie.
piątek, 25 maja 2007
Tekst 17: Ta inna w szkole
Powoli wszedł po schodach. Jak setki innych, tego dnia Mateusz ubrany był raczej elegancko niż zwyczajnie. Taki przynajmniej był jego zamiar. W sercu jednocześnie czuł wieki żal, niepokój i ciekawość. W końcu tylko kilka razy w życiu człowiek udaje się do nowej, zupełnie nieznanej szkoły.
Tekst 16: Rozmowa z Noorią
Nooria pochodzi z Afganistanu, urodziła się w Kabulu. Studiuje i mieszka w Polsce od pięciu lat. Z Noorią rozmawia Gioconda.
Rysunek 1: Hinduskie wesele - wyróżnienie kwiecień/maj

Cela

Autorka: Cela

Zdjęcie 7: Frei

Frei

Autor: Czulent

22:54, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 24 maja 2007
[ogloszenia] Inspiracje
Podsuwamy pomysły, gdzie szukać tematów prac konkursowych.
Wiadomości konkursowe
Uwaga: studenci, maturzyści i licealiści! PILNE! Dla Was nowa możliwość udziału w naszym konkursie "TEN INNY"! Zachęcamy do przedstawiania prac, które powstaną na marginesie debaty tischnerowskiej "OBCY WŚRÓD NAS".
 
1 , 2 , 3