czwartek, 27 września 2007
Grafika 12

Autor: szuman

środa, 26 września 2007
Cykl zdjęć

Nadesłane prace konkursowe są cyklem zdjęć, których główną tematyką są indyjskie dzieci. Dobierając je spośród wielu, usiłowałam przede wszystkim zwrócić uwagę na różnorodność, "inność" ich emocjonalnej postawy i rodzaju wyrażanych uczuć. Mnie osobiście najbardziej poruszyła "inność" ich środowisk w których wyrastają (poczynajac od górskiej, kamiennej chaty a na dworcu, czy ulicy, kończąc). Wszystkie jednak mają cechę wspólną- pragną uwagi, ciepła, i miłości.

Autor: JP

16:24, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
Zdjęcie 19: Nomad - nagroda we wrześniu

Autor: tańczący_z_wilkami

Grafika 11: Nazywają mnie Genialny CZARNY Saksofonista, ale ja się czuję tylko saksofonistą - nagroda we wrześniu

Autor: BM

Cykl zdjęć: Festiwal Kultury Żydowskiej - zabawa i nauka dla wszystkich.

Autor: Sekator

15:00, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
Zdjęcie 18

Poprzez to zdjęcie, chciałam przedstawić inną mentalność ludzi o odmiennej kulturze. Zdjęcie robiłam w Tunezji, a tamta społeczność ma inne zwyczaje. Myślę, że jest to inność, ale bardzo przyjazna.
Na zdjęciu jest moja siostra i przypadkowo spotkany sprzedawca, dla którego nie było żadnych barier, aby okazać swoją wdzięczność i przyjacielską naturę.

Autor: Iwcun

14:31, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
Tekst 40: Normalności chcę!
Ludzie w jakiś sposób chorzy otaczają nas ciągle. Wcale nie musimy zdawać sobie sprawy z ich ułomności. Ale jak zachowujemy się, gdy jest ona oczywista?
Obrazy

Obrazy pozornie ukazują człowieka, ale tak naprawdę jest to tylko jego ślad. Każdy człowiek jest inny, ale każdy ma taki sam cień, który bez względu na swoją formę zawsze jest nierozłączny z człowiekiem. I taki jest właśnie przekaz serii obrazów - ludzie inni a cienie takie same - szare i nieodłączne, biegnące za nami w pospiechu, odpoczywające w zmęczeniu. Nie ważne jakiej razy jest człowiek, jakiego wyznania i jakiej urody - CIEŃ pozostaje tai sam i jest tylko śladem człowieka w przestrzeni.

Autor: tb

Grafika 10

Autor: Cywil

Grafika 9

Autor: rzytko

 
1 , 2 , 3