czwartek, 15 listopada 2007
Wyniki finałowego głosowania jury - kategoria RYSUNEK, GRAFIKA
Nagrodę główną w tej kategorii otrzymuje...
W oczekiwaniu na wyniki w kategorii RYSUNEK, GRAFIKA
odpowiadamy na najczęściej zadawane pytania dotyczące sobotniego rozdania nagród.
Rozstrzygnięta jest już także kategoria FOTOGRAFIA.
Nagrodę główną zdobywa...
Panie i Panowie, znamy już wyniki finałowego głosowania w kategorii TEKST.
Za najlepszy TEKST jury uznało pracę...
sobota, 10 listopada 2007
Wyniki październikowej edycji konkursu
Ostatnie prace, które wchodzą do finału, to...
czwartek, 08 listopada 2007
Rozdanie nagród już 17 listopada w Warszawie!

Drodzy Konkursowicze,

czekamy jeszcze chwilę na wyniki październikowej edycji (opublikujemy je 10 listopada), a potem - FINAŁ, w którym wezmą udział wszystkie nagrodzone i wyróżnione do tej pory prace.

Wyniki finałowego głosowania jury zawisną na blogu 15 listopada. Zaraz potem poprosimy autorów wszystkich nagrodzonych i wyróżnionych prac o ujawnienie swojej tożsamości (już nie możemy się doczekać!). Szykujcie się i sprawdzajcie regularnie skrzynki mailowe!

Nagrody główne, nagrody miesiąca oraz dyplomy-wyróżnienia zostaną rozdane na gali finałowej w sobotę 17 listopada o godzinie 13.00 w Bemowskim Centrum Kultury Art Bem w Warszawie, ul. Górczewska 201.

Na galę zapraszamy wszystkich autorów nadesłanych na konkurs prac, bardzo chcielibyśmy Was poznać! Nasze spotkanie będzie częścią dużej, całodniowej imprezy "Warszawa Różna - Warszawa Równa", zamykającej kampanię "Każdy Inny - Wszyscy Równi".

Koniecznie zarezerwujcie sobie czas od 13.00 do 15.30 - wtedy rozdajemy nagrody i zapraszamy zwycięzców na warsztaty dziennikarskie. Poza tym przez cały dzień pokazy filmów, koncerty, warsztaty artystyczne, żywa biblioteka. Dla każdego coś miłego :)

Dokładny program znajdziecie na stronie kampanii: www.inni-rowni.pl

A mapkę dojazdu na miejsce tutaj: www.artbem.pl/kontakt.php

Zapraszamy! Miejsca jest dużo, atrakcji jeszcze więcej, wiec zabierzcie rodziców, przyjaciół, znajomych.

Do zobaczenia!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Wkrótce więcej informacji, także w Waszych skrzynkach mailowych! Na wszystkie pytania związane z procedurami finałowymi oraz imprezą 17 listopada odpowiemy mailowo. Adres znacie: ten_inny_konkurs@gazeta.pl

22:51, ten_inny_konkurs , Organizatorzy
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 06 listopada 2007
Tekst 47: Odrzucony
Część 3.
Tekst 47: Odrzucony
Część 2.
Tekst 47: Odrzucony - wyróżnienie w październiku
Przerwa, 2 piętro. Mnóstwo uczniów. Jedni siedzą i wykorzystują ostatnie chwile przed lekcją, by douczyć się jeszcze czegoś na klasówkę. Niektórzy konsumują kanapki albo przepychają się w kolejce do szkolnego sklepiku. Większość roześmiana, hałaśliwa, pełna młodzieńczej energii i humoru. Ale pomiędzy rozbieganymi nastolatkami siedzi chłopak. Niby zwyczajny – normalnej postury, błękitne oczy, brązowe włosy… Ale coś chyba jest z nim nie tak! Nikt z nim nie gada, nie opowiada mu swoich przeżyć z ostatniego weekendu, nie śmieje się z jakiegoś super kawału, czy nie obgaduje koleżanki. Każdy przechodzi, nie zauważając go…
niedziela, 04 listopada 2007
Zdjęcie 23 - wyróżnienie w październiku

Autor: dabik

Komentarz autora: Ten ciekawy Wykluczony
Inny jest ten, kto jest na zewnątrz. Czasem wykluczony jest powierzchownym kontaktem czy niewidzialnym odrzuceniem. Innym razem szybą, ścianą, drzwiami czy kratą. Nie zawsze chce je przerwać czy przekroczyć, ale często chętnie by to zrobił. Tymczasem zagląda ciekawie i myśli - co by było gdyby.

1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19