środa, 26 września 2007
Zdjęcie 19: Nomad - nagroda we wrześniu

Autor: tańczący_z_wilkami

Grafika 11: Nazywają mnie Genialny CZARNY Saksofonista, ale ja się czuję tylko saksofonistą - nagroda we wrześniu

Autor: BM

Cykl zdjęć: Festiwal Kultury Żydowskiej - zabawa i nauka dla wszystkich.

Autor: Sekator

15:00, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
Zdjęcie 18

Poprzez to zdjęcie, chciałam przedstawić inną mentalność ludzi o odmiennej kulturze. Zdjęcie robiłam w Tunezji, a tamta społeczność ma inne zwyczaje. Myślę, że jest to inność, ale bardzo przyjazna.
Na zdjęciu jest moja siostra i przypadkowo spotkany sprzedawca, dla którego nie było żadnych barier, aby okazać swoją wdzięczność i przyjacielską naturę.

Autor: Iwcun

14:31, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
Tekst 40: Normalności chcę!
Ludzie w jakiś sposób chorzy otaczają nas ciągle. Wcale nie musimy zdawać sobie sprawy z ich ułomności. Ale jak zachowujemy się, gdy jest ona oczywista?
Obrazy

Obrazy pozornie ukazują człowieka, ale tak naprawdę jest to tylko jego ślad. Każdy człowiek jest inny, ale każdy ma taki sam cień, który bez względu na swoją formę zawsze jest nierozłączny z człowiekiem. I taki jest właśnie przekaz serii obrazów - ludzie inni a cienie takie same - szare i nieodłączne, biegnące za nami w pospiechu, odpoczywające w zmęczeniu. Nie ważne jakiej razy jest człowiek, jakiego wyznania i jakiej urody - CIEŃ pozostaje tai sam i jest tylko śladem człowieka w przestrzeni.

Autor: tb

Grafika 10

Autor: Cywil

Grafika 9

Autor: rzytko

Tekst 39: Nic do nich nie mam - nagroda we wrześniu
Nie jest Wszechpolakiem. Ani moherem. Ani skinem. Ani dresiarzem. Ani betonem. Ani prostakiem. Nie jest też kimś, kto musiałby szukać ujścia dla swojej agresji. Ani kimś kto frustracją - spowodowaną nieakceptowanymi przez samego siebie potrzebami - reagowałby na osoby o odmiennej orientacji seksualnej. Maciek jest zwyczajny. Życzliwy, uśmiechnięty, wykształcony. Raczej lubiany. Dobry mąż. Opiekuńczy ojciec i uczynny kolega.. Taki, co to i kawę zrobi, i przy komputerze pomoże, i jeszcze przywiezie prezent z wakacji w Irlandii.
sobota, 22 września 2007
Zdjęcie 17: Tomek

Ten kto zbyt szybko wydaje wyrok i przywłaszcza radość życia tylko sobie, zgubi się w końcu na drodze własnego egoizmu.

Autorka: euphoria

16:53, ten_inny_konkurs , - ZDJĘCIA
Link Dodaj komentarz »
1 , 2 , 3 , 4 , 5 ... 19